24 Hodin kolem řeky Moravy

Propozice

Místo

Přístaviště U Rybičky, Babice

Prezentace

V den závodu, nejpozději 1 hodinu před startem!

Start

Pátek 19:00. Všichni závodníci startují společně. Řazení na startu: MTB, KOLOBĚŽKY, RUN. Za team startuje pouze jeden z dvojice!

Cíl

Sobota 19:00. Počítají se kola ukončená do časového limitu. Pokud závodník dokončí kolo po časovém limitu, dané kolo mu nebude počítáno. Při stejném počtu okruhů více závodníků rozhoduje čas dokončení posledního okruhu.

Startovné

500 Kč - každý závodník, ( Team = 2x500 )

Kategorie

MTB: Jednotlivci: Muži 18 - 39, 40 - 59, 60+     Dvojice ( Team ): Muži do 79let a 80+

                             Ženy 18 - 39, 40 - 59, 60+                                Ženy do 79let a 80+

Trať

Trať závodu tvoří okruh o délce 18,5km. 40% asfalt, 60% zpevněné cesty. Převíšení 8 metrů.

Pravidla závodu

U neplnoletých závodníků je nutný souhlas zákonného zástupce (do 18 let). Pro zařazení do kategorie je rozhodující rok narození. Smíšené Teamy startují v kategorii Muži. Závod se jede za každého počasí. Závodníci jsou povinni dbát pokynů pořadatelů. Všichni závodníci startují na vlastní nebezpečí a plně odpovídají za škody na zdraví a majetku způsobené sobě nebo druhým osobám a pořadateli. Každý závodník je povinen po dokončení okruhu zastavit v prostoru startu a cíle na kontrolním stanovišti kde bude načten čárový kod. V opačném případě se okruh nepočítá. Do vyhodnocení výsledků se započítávají pouze okruhy zaznamenané v systému pořadatele! Všichni závodníci jsou povinni pohybovat se jen po vyhrazených cestách a odpadky odhazují pouze v zázemí závodu do připravených košů. Kolo musí být v dobrém technickém stavu a s funkčními brzdami. Povolená nejmenší šířka pláště pro silničky, treking atd. je 700X42C. Porušení pravidel závodu je důvod k okamžité diskvalifikaci!

Cyklistická helma je povinná.

Máte dotaz? Napište nám

Mapa okruhu